Social Space

#Kredyt bankowy

Elastyczne pieniądze
na niepewne czasy!
- taka powinna być
wizytówka dla banków

Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie ich wizerunku w Internecie. Tworzymy nowoczesne interaktywne strony internetowe dostosowane do obecnych trendów. Realizujemy sklepy internetowe, które generują dochód. Na nowo definiujemy wizerunek firm i produktów tworząc logo, identyfikację wizualną oraz materiały reklamowe.

Elegancki design

Tworzymy nowoczesne interaktywne strony internetowe dostosowane do obecnych trendów. Chcemy odróżniać się od innych, dlatego projekty traktujemy i tworzymy w pełni indywidualnie. Nie korzystamy z gotowych schematów, ani nie wzorujemy się na konkretnym projekcie. Nasze strony tworzymy w oparciu o dogłębny research całej branży i skompresowaniu najważniejszych czynników wizualno – marketingowych, co w efekcie daje nam projekt przygotowany do konkretnego odbiorcy. Elegancja to nie wszystko, co składa się na styl naszego designu. Projekty różnią się widokami mobilnymi, co z kolei przekłada się na prędkość wczytywania strony, a jak wiemy – ma ona fundamentalne znaczenie.

Różnica w branży

Zarówno nasze sklepy, jak i strony internetowe mają jeden, fundamentalny cel – efektem przeglądania witryny powinien być zakup lub kontakt z biurem. Z tego powodu nasze projekty posiadają live chaty, systemy powiadamiania o nowych wiadomościach, interaktywne formularze kontaktowe, a także rozbudowane strony produktów wraz z atrybutami i wariacjami.

#Kredyt bankowy

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Raleway

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

#Trwało to 5 dni

Produkt
na długie
lata

Wszystkie nasze projekty są tworzone z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu, dlatego są bezpieczne i niezawodne. Łatwy, w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika panel pozwala błyskawicznie zarządzać silnikiem strony, aktualizacjami oraz kopiami zapasowymi. Minimalizujemy ilość wtyczek na stronach, dbamy o przejrzystość oraz bezpieczeństwo projektów również pod kątem serwera. Wszystkie nasze projekty bezproblemowo przechodzą testy w panelach hostingów, zarówno przy implementacji, obsłudze jak również przywracaniu kopii zapasowych.

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów