Social Space

#Theone

Budujemy nowoczesne strony WWW
dla firm, które pozwolą wybić
Ci się na tle konkurencji!
- taka powinna być
wizytówka dla każdej Firm

Nasza propozycja dla agencji interaktywnych, kreatywnych oraz firm IT. Strona służyła naszej grupie przez dłuższy czas, charakteryzuje się stabilnym działaniem i stonowanym, eleganckim designem. Jest gotowa do rozbudowania o forum, posiada także dużo możliwości indywidualnego dostosowania zamówień.

Elegancki design

Tworzymy nowoczesne interaktywne strony internetowe dostosowane do obecnych trendów. Chcemy odróżniać się od innych, dlatego projekty traktujemy i tworzymy w pełni indywidualnie. Nie korzystamy z gotowych schematów, ani nie wzorujemy się na konkretnym projekcie. Nasze strony tworzymy w oparciu o dogłębny research całej branży i skompresowaniu najważniejszych czynników wizualno – marketingowych, co w efekcie daje nam projekt przygotowany do konkretnego odbiorcy. Elegancja to nie wszystko, co składa się na styl naszego designu. Projekty różnią się widokami mobilnymi, co z kolei przekłada się na prędkość wczytywania strony, a jak wiemy – ma ona fundamentalne znaczenie.

Różnica w branży

Zarówno nasze sklepy, jak i strony internetowe mają jeden, fundamentalny cel – efektem przeglądania witryny powinien być zakup lub kontakt z biurem. Z tego powodu nasze projekty posiadają live chaty, systemy powiadamiania o nowych wiadomościach, interaktywne formularze kontaktowe, a także rozbudowane strony produktów wraz z atrybutami i wariacjami.

#theone

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

BenchNine 0123

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

#Trwało to 14dni

Produkt
na długie
lata

Wszystkie nasze projekty są tworzone z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu, dlatego są bezpieczne i niezawodne. Łatwy, w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika panel pozwala błyskawicznie zarządzać silnikiem strony, aktualizacjami oraz kopiami zapasowymi. Minimalizujemy ilość wtyczek na stronach, dbamy o przejrzystość oraz bezpieczeństwo projektów również pod kątem serwera. Wszystkie nasze projekty bezproblemowo przechodzą testy w panelach hostingów, zarówno przy implementacji, obsłudze jak również przywracaniu kopii zapasowych.

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów