Social Space

Przeprowadzki prywatne

W ciągu 10 lat pomogliśmy sprawnie i skutecznie przeprowadzić się aż około 10 tys. naszych klientów! Przeprowadzka to czas pełen stresu i emocji, nietrudno zapomnieć o ważnych rzeczach. Zorganizujemy to wszystko za Ciebie!

Przeprowadzka to dla większości z nas bardzo ważne wydarzenie do którego przygotowujemy się dłuższy czas, jednak lista rzeczy, o których koniecznie trzeba pamiętać, zdaje się nie mieć końca. Nasi pracownicy podchodzą do każdego nowego zlecenia tak samo poważnie, jak nasi klienci do czekającej ich przeprowadzki – każdego dnia dbamy o to, by jak najbardziej odciążyć ich od stresu związanego z przeprowadzką i zadbać, by cały proces przebiegł zgodnie z planem – szybko i sprawnie.

Pierwszym krokiem przy organizowaniu i planowaniu przeprowadzki jest wybranie jej terminu – konkretnego dnia i godziny (w godzinach szczytu trzeba liczyć się z korkami, które skutecznie wydłużą moment realizacji zlecenia). Dopiero wtedy można przystąpić do wstępnego oszacowania ilości i wartości mienia do przewiezienia – jest to bardzo ważna informacja dla nas jako firmy przeprowadzkowej, gdyż pozwala nam zorganizować odpowiedni rodzaj transportu i dobrać optymalną liczbę pracowników tak, by maksymalnie skrócić czas trwania całej usługi, a jednocześnie móc odpowiednio zadbać o Twoje rzeczy. Kolejną ważną kwestią jest piętro, z którego trzeba znieść rzeczy do przewiezienia – im wyższa kondygnacja, tym czas przeprowadzki zostaje wydłużony; tym bardziej jeśli w bloku brak jest windy lub jeżeli klatki schodowe są na tyle wąskie, że utrudniają sprawną pracę. Sporo ułatwia również podjazd bezpośrednio pod drzwi wejściowe.

Aby uzyskać wycenę przeprowadzki w Warszawie lub na terenie całej Polski wypełnij FORMULARZ WYCENY lub ZADZWOŃ.

Już od wielu lat dbamy o to, by sprostać każdemu stawianemu nam wyzwaniu. Do każdej usługi przeprowadzkowej podchodzimy indywidualnie – pozwala nam to działać skutecznie i sprawnie. To właśnie ta cecha wyróżnia nas na tle innych firm oferujących usługi przeprowadzkowe Warszawa.

Warto nam zaufać.