Social Space

#ColourDesign

Elegancka, przejrzysta
i dobrze opisana
- taka powinna być
wizytówka drukarni UV

Świat druku i niebanalnych kolorów to oaza promocji, reklamy oraz marketingu. ColourDesign nie tylko z nazwy przyciąga, ale przede wszystkim mnogością oferowanych usług. Jeśli lubisz przyjemne kolory i cenisz przy tym przyjemność obsługi, to zapraszamy do Colour Design.

Opis projektu

Colourdesign to agencja reklamy i drukarnia internetowa, co w środowisku oznacza kompleksową obsługę firm. Marka zapewnia realizację wszystkich pomysłów od projektu poprzez druk i techniczną realizację. Firma współpracuje z wieloma drukarniami w całym kraju, przez co jest w stanie rywalizować zarówno jeśli chodzi o cenę jak i czas realizacji danego projektu. ColourDesign stara się utrzymywać najniższe ceny przy jak najwyższej i najlepszej realizacji zleceń. Strona ColourDesign to idealna wizytówka, która nie tylko przyjemnie informuje, ale sprzedaje usługi.

Usprawnienia dodatkowe

Projekt wymagał przeniesienia na inny silnik, stąd nasz wybór padł na WordPress. Stronę nieco odświeżyliśmy i oparliśmy o edytor wizualny, którego wcześniej nie posiadała. Elementor odpowiada za wszystkie wrażenia graficzne, Forminator za możliwość kontaktu z firmą, zaś WordFence Security zapewnia ochronę przed atakami. Strona jest głównym kompresorem klientów sklepu Colour Design, dlatego została z nim połączona. Kolorystyka została utrzymana w tonie starszej wersji, natomiast efekty wizualne delikatnie wzmocniliśmy. Dzięki temu osiągnęliśmy zamierzony efektem, którego jest przyjemność z przeglądania ColourDesign.pl

#ColourDesign

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Open Sans

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów