Social Space

#Granit strzegomski

Lekka, kompaktowa
i prosta w obsłudze
- taka powinna być
strona branży kamieniarskiej

Zakład kamieniarski nie wymaga nowoczesnego designu, ponieważ sprzedając granit, Klienta interesują parametry produktu, jego cena oraz możliwość szybkiego zakupu. Granit Strzegomski to klasyka gatunku utrzymana w stonowanych, ciemnych barwach. I choć z pozoru wydaje się kompaktowy, w rzeczywistości to całkiem nieźle rozbudowana strona firmowa.

Opis projektu

Granit Strzegomski to jeden z lżejszych projektów w tym roku. Wyróżnia się przede wszystkim eleganckim designem, stonowaniem oraz stylistycznie dopasowaną typografią. Przeglądając stronę można odnieść wrażenie, że trudno wyposażyć ją w więcej dodatków, skoro odwiedzający ma możliwość zapytania o produkt lub nawet jego zamówienie ze strony bądź nawet bezpośrednio ze sklepu producenta. Wizytówka posiada wbudowany blog, który w przyszłości będzie pozycjonował stronę poprzez artykuły.

Usprawnienia dodatkowe

Strona została osadzona na CMS WordPress i wyposażona jedynie w podstawowe wtyczki. Całość od strony wizualnej oparta jest na Elementorze, podobnie jak wszystkie inne elementy projektu. Kolejną wtyczką jest Forminator, który pełni ważną rolę prostego systemu do składania zamówień. Za bezpieczeństwo strony odpowiada WordFence Security, zaś optymalizacja i wstępne SEO zostało przygotowane przy pomocy Yoast SEO. Projekt ma niewielką wagę, jest przystosowany do wszystkich urządzeń mobilnych i gotowy do rozbudowania w każdym momencie.

#Granit strzegomski

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Open Sans

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów