Social Space

#IT Eurocenter

Sklep komputerowy
połączony z Allegro i eBay
- zacznij wygodne
i tanie zakupy!

Sklep komputerowy, który połączony z Allegro oraz eBay pozwala sprzedawać tysiące produktów milionom potencjalnych klientów. IT Eurocenter to projekt, który oparty na Elementorze oraz WooCommerce jest stosunkowo prosty, a za ogół wrażeń odpowiadają dodatki od WP Desk, które czynią go przyjemnym w obsłudze i konkurencyjnym w swojej branży.

Opis projektu

Podstawowym wymaganiem Klienta był montaż połączeń pomiędzy sklepem a portalem Allegro. Skorzystaliśmy z rozwiązań firmy WP Desk, która przygotowała dla nas wtyczkę do sprzedaży, dzięki czemu IT Eurocenter może w ułamku sekundy importować oraz eksportować produkty z i do sklepu.

Usprawnienia dodatkowe

Sklep wyposażony został jedynie w podstawowe wtyczki: Elementor, Forminator, Google Analitycs oraz API Allegro. Dzięki temu projekt działa bardzo szybko, błyskawicznie wyświetla się na urządzeniach mobilnych i jest przyjazna wszystkim ich rodzajom. IT Eurocenter może pomieścić do 5000 produktów z możliwością rozbudowania platformy do 8000 – 10 000 produktów.

#IT Eurocenter

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Open Sans

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów