Social Space

#Kamień na wymiar

Sklep kamieniarski,
który wzbudza zaufanie
- Ty też zamów
kamień na wymiar

Branża kamieniarska jest specyficzna, ponieważ większość zamówień dotyczy obróbki kamienia, a to z kolei wymaga przygotowania intuicyjnego formularza zamówień, który zautomatyzuje Sprzedającemu system sprzedaży. I taki jest właśnie Kamień na Wymiar – jeden z najlepiej przystosowanych projektów w swojej branży.

Opis projektu

Sklep internetowy powinien spełniać trzy funkcje. Pierwszą jest przyjazność względem kupującego, drugim sposób przekazania oferty i możliwość samodzielnej konfiguracji parametrów produktu, zaś trzecim – oczywiście cena i wygodne metody płatności. Kamień na Wymiar spełnia założenia nawet najbardziej wymagających klientów w branży, ponieważ pozwala samodzielnie dostosować zamawiany produkt. Dzięki temu sprzedawca minimalizuje wymianę korespondencji, zaś Klient maksymalizuje efektywność zakupów, co finalnie usprawnia sprzedaż.

Usprawnienia dodatkowe

Sklep osadziliśmy na CMS WordPress, a jego sercem jest WooCommerce – wtyczka odpowiadająca za sklep internetowy. Kamień na wymiar, to – jak sama nazwa wskazuje platforma skupiona wokół spersonalizowanej sprzedaży. Produkty wyposażyliśmy o parametry dodatkowe, takie jak atrybuty z indywidualnymi wariacjami. Część wizualna oparta jest na Elementorze, a z racji, że strona jest kompaktowa i lwią jej część zajmuje sklep – edycja jakichkolwiek treści zajmuje dosłownie kilka chwil. Dla sprawnego pozycjonowania sklepu wyposażyliśmy go w Yoast SEO, Google Analitycs i rzecz jasna WordFence – firewall zabezpieczający przed włamaniami.

#Kamień na wymiar

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

BenchNine 0123

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów