Social Space

#Kancelaria Boroń

Lekka, kompaktowa
i wzbudzająca zaufanie
- taka powinna być
wizytówka dla adwokata

Szukając skutecznego adwokata posiłkujemy się Internetem i nie oszukujmy się – wybierzemy tylko tych przedstawicieli branży, którzy przekonają nas do siebie elegancją oraz odpowiednim językiem, niekoniecznie stricte prawniczym. Najlepsze kancelarie mają podobne do siebie projekty, a to dlatego, że są sprawdzone. I my postanowiliśmy podążyć podobną ścieżką …

Opis projektu

Kancelaria Boroń to standardowa, elegancka wizytówka, która pełni rolę informacyjną oraz kontaktową. Z racji specyfiki branży postanowiliśmy pójść w kierunku wagi projektu i jego przyjazności na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu udało nam się stworzyć projekt, który przegląda się szybko, przyjemnie i po prostu wygodnie. Witryna jest przygotowana do dalszego rozbudowania o zakładki (strony i podstrony), a także kalendarze rezerwacji spotkań oraz konsultacji on-line. Do jej sprawnego, szybkiego działania wystarczy standardowy hosting.

Usprawnienia dodatkowe

Zawód adwokata, podobnie jak lekarza jest specyficzny i wymaga odmiennego podejścia do projektu strony internetowej. Zgodnie ze specyfiką branży, Kancelaria Boroń pełni rolę informacyjną i jest typową wizytówką o wysokim poziomie UX. Projekt osadziliśmy na CMS WordPress, wyposażyliśmy we wtyczkę formularza kontaktowego oraz edytor wizualny Elementor. Zgodnie z założeniem projektu, spory nacisk położyliśmy na design, aby był typowy dla branży, a więc stonowany i konkretny. Połączenia złota z niebieskim budzi zaufanie i podnosi rangę z samego przebywania na stronie internetowej.

#Kancelaria Boroń

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

BenchNine 0123

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów