Social Space

#Łagowska

Nowoczesna, kompaktowa
i wzbudzająca wiarygodność
- oto nasza propozycja
wizytówki profesjonalnego fotografa

Przygotuj się na wspaniałe wrażenia, które płyną z głębi profesjonalnych zdjęć. Studio Łagowska Photography to jeden z naszych ulubionych projektów, który urzeka swoją kompaktowością, przyjaznością dla urządzeń mobilnych oraz intuicyjnym interfejsem. Przyglądnij się dobrze i nie wahaj zamówić podobnego projektu, jeśli ten przypadł Ci do gustu!

Opis projektu

Profesjonalny fotografowie wybierają profesjonalne rozwiązania, dlatego Łagowska Photography to projekt znacząco różniący się od typowych, utrzymanych w klasycznym standardzie stron. Największą zaletą wizytówki jest bogate, rozbudowane portfolio, które pozwala na przygotowanie referencji dla kilkuset projektów. Nowoczesny, elegancki design to zasługa świetnych jakościowo zdjęć Klienta z szablonem Premium od Envato Market. W tej klasie cenowej to jeden z wiodących projektów, ponieważ wbrew pozorom jest prosty w obsłudze i większość elementów można edytować w dosłownie kilka minut.

Usprawnienia dodatkowe

Unowocześniona i w pełni responsywna strona dla krakowskiego fotografa Ewy Łagowskiej to wersja druga, która zastąpiła klasyczny szablon WordPress. Projekt na życzenie Klienta został osadzony na szablonie Premium z Envato Market i wyposażony w sprawdzone moduły zabezpieczeń. Sama strona, choć zawiera bogate portfolio i sporo plików wczytuje się bardzo szybko i jest przyjazna skutecznemu pozycjonowaniu blogiem (Yoast SEO). Czas implementacji zajął 10 dni roboczych, a strona już od ponad dwóch lat efektywnie spełnia założenia właściciela.

#Łagowska

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Ek Mukta

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów