Social Space

#Lastrada

Jedno miejsce,
nieograniczony wybór
- poznaj Lastradę
oraz jej sklep

Lastrada.eu to miejsce, gdzie masz okazję wybierać spośród kilkudziesięciu produktów renomowanych firm. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przenieśliśmy asortyment obuwia ze sklepów stacjonarnych do Internetu, aby z jednego miejsca zapewnić sprzedaż do każdego zakątka naszego kraju. Jeżeli cenisz sobie styl, szanujesz produkty klasy Premium i oczekujesz stałych rabatów podczas zakupów, to zacznij przygodę z lastrada.eu już dziś!

Opis projektu

Misją Lastrady jest stałe poszerzanie asortymentu, aby zapewnić możliwie jak największy wybór butów. Dzięki współpracy z wiodącymi markami Lastrada może z wyprzedzeniem tworzyć kolekcje, a dzięki newsletterowi wszyscy klienci dowiadują się o nowym asortymencie zaraz po dodaniu go do sklepu. Robienie zakupów może być przyjemne, a dzięki Lastradzie z pewnością także opłacalne! Każdy klient sklepu Lastrada.eu może liczyć na rabaty, darmowe wysyłki przy większych zakupach, a także kupony rabatowe do wykorzystania zarówno w sieci, jak również stacjonarnie.

Usprawnienia dodatkowe

Lastrada to jeden z bardziej rozbudowanych projektów, ponieważ posiada więcej dodatków, niż pozostałe sklepy z tej branży, a ponadto WooCommerce był personalizowany. Co to oznacza? Sklep posiada rozbudowany system sprzedaży oraz połączeń API pomiędzy nim, a programami magazynowymi. Wspólnie z firmą LSI udało nam się przeprogramować silnik w taki sposób, aby mógł połączyć sprzedaż z ośmioma punktami, które Lastrada prowadzi na terenie Polski. Reszta dodatków jest całkowicie standardowa, a całość oparta na edytorze wizualnym Elementor, który z racji swojej prostoty pozwala na błyskawiczną edycję treści.

#Lastrada

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Montserrat

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów