Social Space

#Loan By Link

Lekka, kompaktowa
i wzbudzająca zaufanie
- taka powinna być
wizytówka dla aplikacji

LoanBy.link to platforma finansowa, która wspiera sklepy internetowe oferując płatności ratalne. Projekt został utrzymany w eleganckim, fioletowym klimacie, a jego główną zaletą jest lekkość, responsywność oraz wysoki współczynnik UX. Poznaj branżę finansową od nieco innej, fioletowej strony.

Opis projektu

Dzięki ratom LoanByLink możesz znacząco zwiększysz liczbę klientów, którzy mogą skorzystać z oferowanych przez Ciebie towarów i usług. Nie od dziś wiadomo, że rozłożenie płatności na raty wpływa pozytywnie na apetyt zakupowy klientów. Dzięki naszej usłudze Twoi klienci będą mogli kupić więcej lub też zdecydować się na droższe produkty, których nie byliby w stanie sfinansować “za gotówkę”. LoanByLink sprawia, że oferta Twojego sklepu staje się dużo atrakcyjniejsza dla Twoich Klientów, co wzmacnia ich lojalność. To nie wszystko – nie tylko zyskujesz klientów, ale też nie tracisz tych dla których popularne “raty” są poszukiwanym rozwiązaniem do płatności w sklepie internetowym.

Usprawnienia dodatkowe

LoanBy.link został osadzony, podobnie jak inne strony tego Klienta na CMS WordPress. Jak edytor wizualny służy Elementor, a za kontakt z firmą odpowiada Forminator. Ponadto stronę osadziliśmy na uniwersalnym szablonie Ocean WP, który dzięki swojej niezawodności i rozbudowanej strukturze pozwala świetnie zoptymalizować witrynę pod kątem prędkości wczytywania na urządzeniach mobilnych. W przyszłości zaplanowany jest dedykowany blog, który będzie odpowiadał za pozycjonowanie witryny treściami. Do tego celu zaimplementowany został dodatek Yoast SEO.

#Loan by link

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Open Sans

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów