Social Space

#Printeco

Designerski i nowoczesny,
elastyczny i wygodny
- sklep internetowy
PrintEco

Drukarnia online, która w tej stosunkowo młodej branży wyróżnia się na tle innych nowoczesnym designem oraz bogatymi parametrami sklepu internetowego. W dobie automatyzacji zakupów PrintEco charakteryzuje się świetnym interfejsem dla kupującego, który skraca czas zakupów. Wysoki poziom UX w połączeniu z przyciągającą zielenią czynią PrintEco jednym z najbardziej przyjaznych sklepów w swojej branży!

Opis projektu

Projekt od początku został oparty na rozwiązaniach sklepów z branży, a szczególną uwagę zajęła kwestia nowoczesnego designu i przyjaznego interfejsu zakupów. Platforma pozwala na zakupy bez rejestracji, a także na finalizowanie ich bezpiecznymi płatnościami online. Wysoki współczynnik UX jest efektem dobranej kolorystyki, typografii oraz multimediów w postaci sliderów i bannerów. Ponadto PrintEco wyróżnia się prędkością wczytywania na urządzeniach mobilnych, co czyni ją łatwiejszą w pozycjonowaniu pomimo magazynu, który docelowo może pomieścić około 1000 produktów.

Usprawnienia dodatkowe

WooCommerce w połączeniu z Elementorem, a także Google Analitycs i kalkulatora wymiarów produktów to tak naprawdę całe wnętrze tego projektu. PrintEco tworzyliśmy z myślą o jak najlepszych osiągach w Google, dlatego implementowaliśmy minimalną ilość wtyczek, a całość od strony wizualnej oparliśmy na profesjonalnych grafikach oraz tekstach. Choć przeglądając PrintEco wydaje nam się, że mamy do czynienia z rozbudowanym projektem, tak naprawdę jest to kompaktowy sklep, tylko rozbudowany pod kątem kategorii. Dużo czasu poświęciliśmy także na optymalizację sklepu pod kątem wyszukiwarki Google, a wyposażając go we wtyczkę Yoast SEO zadbaliśmy o lepszy start w pozycjonowaniu, gdy rozpocznie się sezon sprzedażowy.

#Printeco

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Sans-Serif

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów