Social Space

#Social Space

Lekka, kompaktowa
i wzbudzająca zaufanie
- taka powinna być
wizytówka dla profesjonalistów

Dla naszych klientów jesteśmy ich partnerem w biznesie. Naszymi zleceniobiorcami są głównie firmy, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży internetowej. Nasz zespół składa się z czterech osób, a także współpracowników zdalnych. Wszyscy jesteśmy certyfikowanymi specjalistami Facebook, co czyni nas kompleksową firmą. Poznaj nas i nasz projekt bliżej.

Opis projektu

Social Space to strona typu wizytówka z możliwością dowolnego rozbudowania w przyszłości. Klientowi bardzo zależało na tym, aby Social Space wyróżniało się na terenie Bielska – Białej, stąd po przeprowadzeniu researchu przygotowaliśmy projekt absolutnie najlepszy w regionie. Co ciekawe to fakt, że strona została wyposażona jedynie w 4 wtyczki, jest lekka i przyjemna w użytkowaniu. Ładuje się bardzo szybko i doskonale wyświetla na urządzeniach mobilnych. Social Space to jeden z tych projektów, które swoim poziomem UX przyciągają uwagę Klientów i skutecznie promuje usługi.

Usprawnienia dodatkowe

Jest to jeden z chętniej odwiedzanych projektów w tym roku. Nic dziwnego, wszak jego wyposażenie tylko z pozoru wydaje się duże, a w rzeczywistości Social Space oparta jest jedynie na kilku wtyczkach. Swoje zainteresowanie strona zyskuje dzięki nowoczesnemu designowi oraz nawigacji wewnątrz, która działa błyskawicznie. Elementor to edytor wizualny, który w kilka chwil pozwala zmienić lub rozbudować zakładki, a Forminator odpowiada za formularze zamówień na stronach. I to wszystko. Realizacja trwała 8 dni roboczych i naszym zdaniem trudno o lepszy projekt w tej klasie cenowej.

#Social Space

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Open Sans

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów