Social Space

#Son of gun

Mocny wystrzał
na rynku militarnym
- sklep z bronią
w klasycznym wydaniu

Hej! Interesujesz się militariami i szukasz sklepu, gdzie zamówisz repliki broni od najlepszych producentów świata? Nie musisz szukać platform amerykańskich, bo jeden z największych sklepów mieści się w Polsce i oferuje szeroką gamę pożądanych broni i dodatków. Poznaj Son of Gun!

Opis projektu

Sklep militarny Son of Gun to jeden z niewielu przedstawicieli tej branży w Polsce. Firma specjalizuje się w sprzedaży broni kolekcjonerskiej oraz palnej. Nowa, odświeżona wersja sklepu pozwala na jeszcze szybsze zapoznanie się z produktami, niż dotychczas z uwagi na responsywność. Do wdrożenia projektu korzystaliśmy ze sprawdzonych wtyczek, a całość oparliśmy na indywidualnym szablonie graficznym. Platforma ładuje się błyskawicznie i jest przygotowana do obsłużenia tysięcy klientów każdego dnia.

Usprawnienia dodatkowe

Son of Gun z założenia miał być sklepem – wizytówką o dużej pojemności magazynowej. Postawiliśmy więc na nieskomplikowanego WooCommerce i całość zatopiliśmy w jasnych barwach, typowo amerykańskich. Na uwagę zasługuje fakt, że sklep może działać dwutorowo – informować o posiadaniu produktu lub go sprzedawać bezpośrednio przez Internet. Projekt posiada kilka elementów dodatkowych takich jak: Google Analitycs, Yoast SEO oraz stałe, aktywne połączenie z Facebookiem.

#Son of Gun

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Magra

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów