Social Space

#Stodoła

Wielbiciele motocykli,
gotowi na przejażdżkę?
- poznaj Stodołę,
sklep motocyklowy Wrocław

Stodoła to miejsce, gdzie spotykają się wielbiciele jazdy na motocyklach. W ofercie sklepu dostępnych jest setki kasków, akcesoriów, odzieży ochronnej oraz rzecz jasna – dodatków. Stodoła utrzymana jest w klimatach kontrastujących, a więc połączenia bieli z odcieniem czarnego. Głównym aspektem funkcjonalności strony jest jej przyjazność na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu sprzedaż produktów jest łatwa, szybka i przyjemna.

Opis projektu

Zupełnie nowa, odświeżona wersja sklepu Stodoła. Oparty na WooCommerce projekt jest intuicyjny, zachowany w oryginalnym designie i funkcjonalny na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dzięki optymalizacji produktów sklep pozycjonuje się sprawnie i obecnie jest liderem na większość istotnych, branżowych fraz. Stodoła to przykład, jak powinien wyglądać sklep z ponad 1500 produktami, ponieważ w jej przypadku liczy się przede wszystkim efekt końcowy, a więc sprzedaż. Zminimalizowana ilość contentu głównego na rzecz doskonałych opisów produktów to cecha, której Stodole może zazdrościć wielu.

Usprawnienia dodatkowe

W 2019 roku projekt przeszedł gruntowną zmianę, został przystosowany do pozycjonowania, a także połączony z platformą Allegro. W kolejnym roku sklep został przeniesiony na CMS WordPress i wyposażony w niezawodną wtyczkę WooCommerce. Sklep został przygotowany do sprzedaży kilku tysięcy produktów, a obecnie na stanie znajduje się blisko 2000 kasków, ubrań oraz akcesoriów motocyklowych. Projekt posiada kilka dodatków, takich jak czat online oraz newsletter, które można uruchomić w dowolnym momencie.

#Stodoła

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Alegreya

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów