Social Space

#Strefa 365

Strefa wiedzy
dla przedsiębiorców
- dołącz i bądź
jednym z nich!

Strefa jest społecznością, która w przeważającej większości składa się z przedsiębiorców prowadzących swoje firmy głównie za pośrednictwem Internetu. Strefa od początku oferowała wiedzę na temat skutecznych technik sprzedaży w sieci, a obecnie rozwinęła się do poziomu małego portalu, który bywa drogowskazem zwłaszcza dla początkujących jak i średnio zaawansowanych przedsiębiorców bądź freelancerów.

Opis projektu

Portal podzielony jest na 4 główne sekcje: blog z artykułami, poradniki, forum oraz Strefę VIP. Artykuły są dostępne dla wszystkich odwiedzających, a pozostałe sekcje wymagają posiadania aktywnego konta. Członkowsko na Strefie365 jest płatne i wynosi 19,99 złotych miesięcznie. W tej cenie abonent nie tylko otrzymuje dostęp do poradników i programów szkoleniowych, ale może korzystać z konsultacji specjalistów na Forum. W chwili obecnej portal posiada ponad 2000 aktywnych członków pomimo tego, że jest zamknięte dla osób z zewnątrz.

Usprawnienia dodatkowe

Strefa 365 to prosty, ale dobrze skonstruowany i przemyślany projekt. Osadzony na CMS WordPress i wyposażony jedynie w 5 dodatków doskonale spełnia swoje założenia, ponieważ ma przekazywać treści jedynie zalogowanym użytkownikom. Elementor odpowiada za część wizualną oraz zawartość stron, Asgaros Forum odpowiada rzecz jasna za Forum, zaś WordFense Security zabezpiecza niepożądane ataki. Strefa 365 została rozbudowana z poziomu bloga do platformy, a w planach jest dodatkowe rozbudowywanie projektu o sklep internetowy. Przyjemne, wyraziste kolory połączone z delikatną czcionką sprawiają, że czas spędzany na Strefie z pewnością można zaliczać do udanych. Taki też był jego cel.

#Strefa 365

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Dosis

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów