Social Space

#Szklarz żary

Wizytówka usług i
blog w jednym
- witamy na stronie
Szklarz Żary

Witaj w świecie druku na szkle. Szklarz Żary to jeden z pierwszych projektów w tym roku, a już mu się udało skraść serca naszych Klientów, którzy doceniają w nim to, co powinno się kojarzyć z wydrukiem, czyli design. Strona pełni charakter wizytówkowy, ale wbudowany blog ma za zadanie promować poszczególne usługi firmy.

Opis projektu

Szklarz, bo tak potocznie nazywamy ten projekt od początku miał być blogiem – wizytówką. Podczas kodowania dwukrotnie zmieniliśmy koncepcję i tak oto powstała wizytówka, która promuje usługi i prowadzi profesjonalny blog, którego celem jest ogniskowanie uwagi klientów, głównie tych pochodzących z Google Ads oraz samej wyszukiwarki. Szklarz jest poboczną platformą ColourDesign, której zadaniem jest przekierowanie ruchu z poszczególnych usług i produktów do właściwych sklepów marki ColourDesign.

Usprawnienia dodatkowe

Strona oparta jest na CMS WordPress i wyposażona w podstawowe wtyczki. Elementor odpowiada za układ oraz zawartość poszczególnych zakładek, Forminator wykorzystaliśmy do formularza kontaktowego, a za tworzenie kopii zapasowych odpowiada nasza autorska wtyczka SEM Security. Pod kątem nawigacji projekt jest dosyć rozbudowany, ale prosty i przyjemny w obsłudze. Blog, który odpowiada za treści i w dużym stopniu również za pozycjonowanie wspierany jest dodatkiem Yoast SEO, który odpowiada także za optymalizację wszystkich podstron. Szklarz Żary to prosty, ale elegancki i konkurencyjny w swojej klasie cenowej.

#Szklarz żary

Stylowa i szybka
na wszystkich
urządzeniach mobilnych

Kolorystyka:

Typografia:

Signika Negative

Koszt:

od 1300 do 2400 pln

Błyskawiczna
i łatwa obsługa

Modyfikacje treści, a nawet rozbudowa strony o kolejne zakładki są proste i bezpieczne. Edycja poszczególnych szablonów odbywa się w trybie Live metodą „drag and drop” (przeciągnij i upuść) w edytorze wizualnym Elementor. Edytor jest w pełni spolszczony, intuicyjny i nie wymaga znajomości podstaw programowania. Podmiana zdjęć, treści, kolorystyki etc. jest bezpieczne, ponieważ edytor stale zapisuje modyfikacje w chmurze i pozwala w każdej chwili przywrócić odpowiedni szkic. Po implementacji projektu na serwerze Klienta w bazie szablonów znajdują się wszystkie stworzone zakładki, sekcje oraz bloki.

Ostatnie
realizacje
projektów